Střeň
oficiální stránky obce
Odběr novinek mapa Kalendář Fotogalerie Kontakty Rezervace kurt Knihovna Hladinoměr Komáři GObec
mapový portál obce
perfect-Air

Změna velikosti písma

20. 7. Ilja

Zítra: Vítězslav
Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Připravujeme obecní kalendář

Připravujeme obecní kalendářDatum konání:
16.11.2020

Stejně jako každý rok pro vás připravujeme obecní stolní kalendář se všemi údaji, na které jste zvyklí (svozy odpadů, plánované akce, svátky, kontakty, atd.). V roce 2021 slaví naše škola kulaté výročí (28. března 1881 - začátek vyučování).

Tentokrát jsme požádali děti z naší školy, aby nám pomohli s kalendářem a dobrá věc se povedla. Na konci listopadu bude kalendář v prodeji (přesný termín ještě zveřejníme) a určitě vám udělá radost. Tímto děkujeme dětem a učitelům z naší školy za krásnou spolupráci.

 

- Obec Střeň -

 

kalendář 2021.jpg