Střeň
oficiální stránky obce
Odběr novinek mapa Kalendář Fotogalerie Kontakty Rezervace kurt Knihovna Hladinoměr Komáři GObec
mapový portál obce
perfect-Air

Změna velikosti písma

24. 5. Jana

Zítra: Viola
Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Plán akcí > Ukliďme Česko

Ukliďme ČeskoDatum konání:
13.3.2021
Datum ukončení:
27.3.2021

Současná epidemiologická situace nepřeje pořádání jakýchkoli akcí. V souvislosti s tím jsme se rozhodli zorganizovat akci Ukliďme Střeň a okolí trochu netradičně ve čtrnácti dnech (tak, aby se účastníci nesetkávali na trasách). Úklid se uskuteční od soboty 13. března do soboty 27. března.

Cílem akce je opět uklidit obec Střeň a přilehlé okolí od odpadků, které se po zimě nashromáždily (letos jen v rámci katastru obce - z důvodu platných opatření). Akce se může uskutečnit jen při dodržování platných epidemiologických opatření a tudíž prosíme účastníky o úklid jednotlivců, popř. skupinek tvořených jen z členů nejužší rodiny. Trasy a pytle najdete v pytlomatu u vchodu před Obecním úřadem Střeň. Papír s trasou si vezměte s sebou přímo z pytlomatu, ať je pro další zájemce jasné, že daná trasa už je uklizená. Pokud víte o jiné lokalitě v rámci katastru, kterou je potřeba uklidit, můžete ji uklidit při dodržení pravidel bezpečnosti úklidu. Nezapomeňte prosím na rukavice, pevnou obuv, odpovídající oblečení a dodržování bezpečnostních pokynů. Naplněné pytle zanechte podél cesty a sdělte obecnímu pracovníkovi - Marku Lenikusovi (tel. 604 924 503) jejich polohu.

 

Nezapomeňte při úklidu fotit a zúčastněte se fotosoutěže, více informací na www.UklidmeCesko.cz/fotosoutez. Pokud nám zašlete fotky z úklidu na mail obec@stren.cz, rádi je zveřejníme na webu obce.

 

Pomozte dobré věci a zapojte se. Děkujeme, že pomáháte.

 

Doporučené trasy:

Trasa 1 - ke starému nádraží.pdf - již uklizeno

Trasa 2 - za přejezdem k Poněvě (Benkovskému potoku).pdf

Trasa 3 - ke Svodnici (směr Lhota nad Moravou).pdf

Trasa 4 - směr Vietnamská lávka.pdf

Trasa 5 - směr Bílé sloupky (Poněva), stavidlo v Borkách, fotbalové hřiště.pdf

Trasa 6 - cesta směr Březové.pdf

Trasa 7 - cesta za fotbalovým hřištěm, směr hrázka - cesta za školou.pdf

 

- Obec Střeň -

 

Ukliďme Česko 2021.jpg