Střeň
oficiální stránky obce
Odběr novinek mapa Kalendář Fotogalerie Kontakty Rezervace kurt Knihovna Hladinoměr Komáři GObec
mapový portál obce
perfect-Air

Změna velikosti písma

24. 5. Jana

Zítra: Viola
Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Hlášení z obce > Vánoční pozdrav

Vánoční pozdravDatum konání:
24.12.2020

Vážení spoluobčané,

 

dovolte mi vás v tento sváteční den pozdravit a popřát vám pokud možno klidné svátky a úspěšný nadcházející rok. Už teď lze říci, že rok 2020 nebyl příliš pokojný v porovnání s tím, jak jsme si to přesně před rokem přáli. Tak už to ale v životě chodí. Budoucnost si nějak plánujeme a představujeme, ale realita bývá často jiná. Někdy krásnější a někdy zase chmurnější. V tom spočívá krása a nevypočítatelnost života.

 

V této vzácné chvíli si dovolím připomenout píseň Děkuji od Karla Kryla. Skrývá se v ní mnoho o žití v těžkých časech. Proto si dovolím tuto píseň zařadit jako stále aktuální vzkaz k tématu života a bytí.

 

I já bych vám Střeňákům chtěl poděkovat za spolupráci v tomto roce a také za to, jak se snažíte zodpovědně přistupovat ke svému zdraví a zdraví svého okolí či nejbližších.

 

Do nového kalendářního roku 2021 Vám pak přeji zejména pevné zdraví, hodně štěstí a osobních i pracovních úspěchů. Dětem pak hezké vánoční prázdniny a do nového roku mnoho školních i neškolních úspěchů. A všichni prosím nezapomínejte na starou pravdu, že veselá mysl je půl zdraví. Snažme se tedy vzájemně rozdávat si radost mezi sebou. Odměnou nám pak budou úsměvy druhých.

 

Za Obec Střeň se s vámi pro tento rok loučím.

 

Zůstávejte zdrávi Střeňáci…

 

- Jiří Nevima, starosta obce -

 

PF 2021 - Střeň.jpg