Střeň
oficiální stránky obce
Odběr novinek mapa Akce Fotogalerie Kontakty Rezervace kurtu Knihovna Hladinoměr Aplikace Mosquitos | Komáři GObec
mapový portál obce

Změna velikosti písma

Vyhledat v textu

23. 5. Vladimír

Zítra: Jana
Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Hlášení z obce > Sběr nebezpečných odpadů

Sběr nebezpečných odpadůDatum konání:
12.10.2018

Oznamujeme občanům, že v pátek 12. října 2018 od 16.00 do 17.00 hod. bude před obecním úřadem proveden sběr nebezpečných odpadů.

Druhy odebíraných odpadů: autobaterie, zářivky, výbojky, štětce a nádoby se zbytky barev, ředidla, mořidla, monočlánky všech druhů, akumulátory, zbytky chemikálií, postřiky proti škůdcům, kyseliny, louhy, staré motorové oleje, olejové filtry, staré léky a léčiva, spreje, elektrospotřebiče např. televizory, lednice, mrazáky, rádia, mikrovlnky, žehličky a další.

Za kulturním domem bude současně přistaven kontejner na stavební suť, kde je množství odevzdaného materiálu omezeno na dva běžně naložené dvoukoláky pro domácnost. Veškeré uvedené služby jsou pro občany Střeně hrazeny z poplatků za odpady a na místě se neprovádí žádná úhrada.

Upozorňujeme občany, že se nejedná o sběr velkoobjemového odpadu, který bude v obci proveden až na jaře 2019 a je možné jej průběžně po celý rok odvážet do sběrného dvora v Nákle.


Plán akcí

Integrace tratí do Olomouce

Kontejner ECO TEXTIL

Na Trávníku a naproti obchodu je umístěn sběrný kontejner na textil.
Do sběrného kontejneru patří čistý a suchý textil, zabalený v zavázaných igelitových pytlích, boty, hračky plastové, elektronické a plyšové.

Poruchy kanalizaci

Poruchy na tlakové kanalizaci hlásit
Marek Lenikus
604 924 503

Olomoucký kraj

Dotace
logo[2].jpg

Návštěvnost stránek

222266
GObec_1.png