Střeň
oficiální stránky obce
Odběr novinek mapa Kalendář Fotogalerie Kontakty Rezervace kurt Knihovna Hladinoměr Komáři GObec
mapový portál obce
perfect-Air

Změna velikosti písma

24. 5. Jana

Zítra: Viola
Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Hlášení z obce > Hlášení ze 7. října

Hlášení ze 7. říjnaDatum konání:
7.10.2020

Svoz nebezpečného odpadu a stavební suti

Oznamujeme občanům, že v pátek 9. října proběhne před kulturním domem v čase mezi 16. a 17. hodinou sběr nebezpečného odpadu a stavební suti. Množství odevzdané stavební suti je omezeno na dva běžně naložené dvoukoláky pro domácnost. Veškeré uvedené služby jsou pro občany Střeně hrazeny z poplatku za odpady a na místě se neprovádí žádná úhrada. Odpad, který je možno uložit:

  • vysloužilé elektrospotřebiče
  • nebezpečný odpad jako jsou: rozpouštědla, kyseliny, zářivky a výbojky, barvy, laky a lepidla včetně prázdných obalů od těchto látek, motorové oleje, autobaterie, apod;

Svozová firma upozorňuje občany, že nebude přijímán fasádní polystyren ani žádný velkoobjemový odpad.

 

Charitativní sbírka

Oznamujeme občanům, že v sobotu 10. a 17. října se uskuteční ve spolupráci s Charitou Šternberk sběr použitého textilu. Charitativní sbírka proběhne u vstupu do kulturního domu v době od 9 do 10 hodin. Věci je vhodné zabalit do igelitových pytlů či krabic, aby při transportu nedošlo k jejich poškození. Darovat je možné:

  • letní a zimní oblečení
  • lůžkoviny, prostěradla, ručníky, utěrky, záclony,
  • polštáře a deky
  • nepoškozenou obuv
  • jakékoliv hračky

Dárcům předem děkujeme.

 

2. kolo senátních voleb

Oznamujeme občanům, že v pátek 9. října od 14 do 22 hodin a v sobotu 10. října od 8 do 14 hodin proběhne 2. kolo voleb do Senátu Parlamentu ČR. Hlasovací lístky se ve 2. kole senátních voleb neroznášejí do schránek a budou k dispozici ve volební místnosti.

 

Pochod za burčákem kolem Střeně - zrušeno

Oznamujeme občanům, že akce Pochod za burčákem kolem Střeně, která se měla uskutečnit v sobotu 10. října, je s ohledem na epidemiologická nařízení zrušena.

 

Obecní úřad do odvolání uzavřen

Dále oznamujeme, že obecní úřad je z důvodu nemoci až do odvolání uzavřen. V případě nejnutnějších dotazů kontaktujte starostu obce na tel. 723 766 522.

 

- Obec Střeň -