Střeň
oficiální stránky obce
Odběr novinek mapa Kalendář Fotogalerie Kontakty Rezervace kurt Knihovna Hladinoměr Komáři GObec
mapový portál obce
perfect-Air

Změna velikosti písma

21. 4. Alexandra

Zítra: Evženie
Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Propagační video - MAS Moravská cesta

Propagační video - MAS Moravská cestaDatum konání:
28.6.2022

Zveřejňujeme propagační video Místní akční skupiny Moravská cesta, z.s., která je dlouhodobým, stabilním a hlavně spolehlivým partnerem naší obce. Díky MASce jsme v minulosti mohli zrealizovat několik prospěšných projektů jako např. chodník od OÚ po železniční zastávku a aktuálně projekty vybavení kulturního domu novým nábytkem a příměstského tábora pro děti z naší školy.

 

Přejeme Místní akční skupině Moravská cesta, z.s., aby se jí nadále dařilo úspěšně podporovat celý region.

 

 

- Obec Střeň -