Střeň
oficiální stránky obce
Odběr novinek mapa Kalendář Fotogalerie Kontakty Rezervace kurt Knihovna Hladinoměr Komáři GObec
mapový portál obce
perfect-Air

Změna velikosti písma

27. 5. Valdemar

Zítra: Vilém
Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Přídědinský tábor - poděkování

Přídědinský tábor - poděkováníDatum konání:
18.7.2022

V týdnu od 11. do 15. července proběhl ve Střeni první přídědinský tábor určený pro děti z místní školy. Bohatý program, který se týkal převážně indiánských témat, se dětem velmi líbil a podle dosavadní pozitivní zpětné vazby doufáme, že se tábor povede zorganizovat i v příštích letech.

 

Postupně jsme využili prostory jako např.: areál za kulturním domem ve Střeni, Šargoun - koňská farma a dům přírody Litovelského Pomoraví, Sluňákov – centrum ekologických aktivit města Olomouce, Litovel - Německý rybník, Litovelská kavárna, okolní lesy, atp.

 

Pořadatelé tábora: DSO Region Moravská cesta, Sdružení rodičů a přátel školy při Základní škole a Mateřské škole Střeň, z.s., Obec Střeň.

 

Spolupracující organizace: Lesy České republiky, s. p., Rozvišť z. s., CHKO Litovelské Pomoraví, Hanácký jezdecký klub Litovel, Litovelská kavárna, Základní škola a Mateřská škola Střeň okres Olomouc, příspěvková organizace, Český rybářský svaz, z.s., místní organizace Litovel, Sluňákov – centrum ekologických aktivit města Olomouce, o.p.s., SDH Střeň, Rodinné a komunitní centrum Housátko, z.s..

 

Obec Střeň děkujeme všem, kteří pomohli tábor zorganizovat a také ho realizovat. Zejména děkujeme vedoucí tábora Zuzaně Minkové, manažerce DSO Region Moravská cesta Libuši Literové a všem obětavým rodičům, kteří pomáhali na našich výpravách za dobrodružstvím.

 

Všem dětem přejeme hezké prázdniny.

 

tábor 2022.jpg

 

- Obec Střeň -