Střeň
oficiální stránky obce
Odběr novinek mapa Kalendář Fotogalerie Kontakty Rezervace kurt Knihovna Hladinoměr Komáři GObec
mapový portál obce
perfect-Air

Změna velikosti písma

21. 6. Alois

Zítra: Pavla
Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Předání finanční sbírky

Předání finanční sbírkyDatum konání:
25.6.2020

Ve čtvrtek 25. 6. proběhlo symbolické předání veřejné finanční sbírky pořádané naší obcí na zmírnění povodňových škod v obcích Šumvald u Uničova a v místní části Břevenec. V Šumvaldu nás přivítal pan starosta Josef Šenk, který mj. aktivně pomáhal Střeni při povodni v roce 1997. Všechny naše občany nechává pozdravovat a jménem Šumvaldu děkuje za pomoc. Ta byla z naší obce nejen finanční, ale také materiální - v podobě tří vysoušečů a v neposlední řadě také ve formě pomoci našich hasičů, kteří zasahovali v Břevenci v neděli 21. června (odklízení bahna, čištění kanalizace a toku potoka).

 

Na sbírce se vybralo celkem 83.460,- Kč, za což všem, kteří přispěli, velice děkujeme. Zvláštní poděkování patří iniciátorům sbírky - zastupitelům Vladimíru Kamínkovi a Dagmar Holánikové. Poděkování míří také ke členům sociálního výboru (Zdenka Medvedíková, Eva Sanislová, Květoslava Pluskalová, Gabriela Kubíčková, Blanka Turečková), kteří pomohli sbírku řídit. Celému Šumvaldu a Břevenci přejeme hodně sil ke zvládnutí této těžké situace. Nezapomínáme na to, kdo nám před 23 lety pomáhal.

 

- Obec Střeň - 

 

Šumvald.jpg