Střeň
oficiální stránky obce
Odběr novinek mapa Kalendář Fotogalerie Kontakty Rezervace kurt Knihovna Hladinoměr Komáři GObec
mapový portál obce
perfect-Air

Změna velikosti písma

24. 5. Jana

Zítra: Viola
Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Podnikatelská líheň

Podnikatelská líheňPodnikatelská líheň.jpg

Podnikatelská líheň - leták ZP A4 říjen 2018.pdf

V rámci projektu můžeme poskytovat poradenství v oblasti financí, daní, marketingu, propagace na internetu apod., ale také komplexní přípravu v podobě rekvalifikačního kurzu Základy podnikání uchazečům nebo zájemcům o zaměstnání evidovaným na Úřadu práce. Toto vzdělávání a poradenství je plně hrazeno z projektu. Momentálně máme již první účastníky, kterým jsme pomohli s přípravou podnikání nebo získáním nezanedbatelné finanční dotace od Úřadu práce. Jedním z nich je i mladý kovář z Bouzova nebo pedikérka z Bílé Lhoty.

 

Aktuálně provádíme nábor do rekvalifikačního kurzu, který bude zahájen 22.10.2018 v Olomouci. Čím dál častěji se setkáváme se situací, kdy jsou v obcích volné prostory využitelné k podnikání i vhodní kandidáti na jejich provozování. V našem kurzu se mohou připravit, vše promyslet, získat názor poradců a dalších účastníků a vstupovat tak do podnikání mnohem sebevědoměji a vést ho udržitelně.

 

Mimo účast v kurzu nabízíme trvale i samotné poradenství pro začínající podnikatele.

 

Pokud byste ve vašich obcích věděli o někom, kdo chce začít podnikat, budeme velice rádi, pokud jej nasměrujete na naši podnikatelskou líheň.

Další informace naleznete v přiloženém letáku a také na https://podnikatelskalihen.wordpress.com/