Střeň
oficiální stránky obce
Odběr novinek mapa Kalendář Fotogalerie Kontakty Rezervace kurt Knihovna Hladinoměr Komáři GObec
mapový portál obce
perfect-Air

Změna velikosti písma

27. 5. Valdemar

Zítra: Vilém
Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > MUNIPOLIS - upozorní na krizové události

MUNIPOLIS - upozorní na krizové událostiDatum konání:
17.2.2024

Vážení občané,

 

spustili jsme pro vás službu MUNIPOLIS / Mobilní Rozhlas, díky které vás nyní budeme efektivně informovat přímo do vašeho telefonu. Přihlaste se k odběru informací a už nikdy nezmeškáte krizové informace a zprávy o poruchách inženýrských sítí. Informace podle vašich zájmů vám budeme posílat e-mailem, SMS nebo jako zprávu do aplikace. Služba je zdarma!

 

Co vám přihlášení do MUNIPOLIS přináší?

 

Upozornění na krizové události – výpadky energií, blížící se vichřice, dopravní uzavírky, varování před podomními prodejci, apod.

 

Pokud bude dostatečný zájem (počet přihlášených) o uvedenou službu, zvážíme rozšíření funkcionality systému o další možnosti (např. novinky a důležitá upozornění z úřadu – poplatky, obecní zpravodaj, digitalizované hlášení z rozhlasu, pozvánky na kulturní a sportovní akce, možnost vyjádřit svůj názor v online anketách). V závorce uvedené funkce jsou již pro obec zpoplatněny, nikoliv však pro občana.

 

V registračním procesu si sami můžete nastavit, jaké typy informací vás zajímají. Doporučujeme vyplnit vaše telefonní číslo a ulici, abychom vás mohli rychle varovat v případě nečekaných událostí (např. havárie vody, silný vítr, povodňový stav, atd.). Vaše údaje jsou v bezpečí a v souladu s GDPR.

 

QR Munipolis.png

 

 

 

Ideální volbou je stáhnout si mobilní aplikaci MUNIPOLIS

 

 

 

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU INFORMACÍ: https://stren.munipolis.cz/registrace a nezmeškáte důležité informace.

Služba je zdarma!

 

Registrační leták byl také součástí obecního zpravodaje, dále si ho můžete stáhnout zde nebo vyplnit přímo na Obecním úřadu ve Střeni. Rádi vám pomůžeme.

 

Registrační leták Střeň

 

CZ good post čtverec.jpg

 

- Obec Střeň -