Střeň
oficiální stránky obce
Odběr novinek mapa Kalendář Fotogalerie Kontakty Rezervace kurt Knihovna Hladinoměr Komáři GObec
mapový portál obce
perfect-Air

Změna velikosti písma

13. 6. Antonín

Zítra: Roland
Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Katalog sociálních služeb - Litovel

Katalog sociálních služeb - LitovelDatum konání:
17.5.2019

Vážení spoluobčané,

 

v rámci projektu podpořeného z prostředků EU „Střednědobé plánování rozvoje sociálních služeb na SO ORP Litovel“ byl členy Komise sociální a zdravotní zpracován Elektronický katalog sociálních a návazných služeb města Litovel.

Katalog obsahuje aktuální informace o celkové nabídce sociálních a návazných služeb poskytovaných na Litovelsku. Je určen široké veřejnosti, zejména potenciálním uživatelům sociálních služeb, rodinným příslušníkům, osobám blízkým, ale může být také přínosem pro odborné pracovníky na obcích nebo zástupce poskytovatelů sociálních služeb při poskytování základního poradenství.

Elektronický katalog nabízí několik způsobů vyhledání a je na vás jestli zvolíte cestu přes výše uvedené hesla v oddílech ŽIVOTNÍ SITUACE A POTŘEBUJI ŘEŠIT, nebo přes Podrobné vyhledávání zadáním cílové skupiny nebo přímo sociální služby. Po rozkliknutí jednotlivých poskytovatelů a služeb se poté dozvíte detailnější informace (adresu, provozní dobu, umístění na mapě apod.). Další informace, které vám mohou pomoci, jsme umístili do oddílu Užitečné kontakty. Všechny informace budou pravidelně aktualizovány.

Pevně doufáme, že pro Vás, kteří hledáte pomoc pro sebe, dítě, rodiče, prarodiče, příbuzné nebo své blízké, bude tento nový katalog dobrým pomocníkem.

Katalog poskytovatelů sociálních a návazných služeb je i nadále možno získat v tištěné podobě na Odboru sociálním a správním Městského úřadu Litovel.

 

Ing. Ludmila Zavadilová
členka Rady města Litovel
předsedkyně Komise sociální a zdravotní

 

- převzato z webových stránek https://www.socialnisluzbylitovel.cz/o-katalogu/ -