Plánované akce MŠ 2023/2024
Září
- Zahájení školního roku 2023/2024 - 4.9.
- lekce MTU "Stavitel města" - 11.9.
- Třídní schůzky - 14.9.
- Loutkové divadlo - 21.9.
- Vítání občánků - 24.9.
Říjen
- Vitaminový týden - 9.10 - 13.10.
- Hravá věda - 17.10.
- Logopedická depistáž - 18.10.
- Vánoční fotografování - 23.10.
- lekce MTU "Malý architekt" - 24.10.
- Dlabání dýní - 25.10.
- Lampionový průvod - 25.10.
- Halloween v MŠ - 30. 10.
Listopad
- lekce MTU "Malý inženýr" - 7.11.
- Bílý den (Svatý Martin) - 10.11.
- Výukový program Minizoo - 21.11
- Drakiáda - 16.11.
- Pečení perníčků - 21.11.
Prosinec
- Rozsvícení vánočního stromu u OÚ - 2.12.
- Mikulášská nadílka - 5.12.
- Vánoční besídka (ZŠ + MŠ) - 7.12. od 16:30 hod.
- lekce MTU "Stavitel mostů" - 12.12.
- Vánoční nadílka - 21.12
Leden
- lekce MTU "Stavitel věží" - 16.1.
- Přednáška pro rodiče - Školní zralost - 16.1. od 16 hod.
- Zimní olympiáda - 26.1.
- Divadlo "Jak Karlík zachránil babičku" - 29.1.
Únor
- Zahájení plaveckého výcviku - 7.2.
- Plavání - 14.2.
- lekce MTU "Malý projektant" - 20.2.
- Plavání - 21.2.
- Karneval - 23.2.
- Dětský maškarní ples v KD (SRPŠ) - 25.2.
- Plavání - 28.2.
Březen
- Plavání - 13.3.
- Třídní schůzky - 14.3. od 16:30 hod.
- Minizoo - 15.3.
- Plavání - 20.3.
- Jarní fotografování - 21.3.
- Barevný týden - 18. - 22.3.
- lekce MTU "Malý vodohospodář" - 26.3.
- Plavání - 27.3.
Duben
- Návštěva knihovny -
- Plavání - 3.4.
- program "Svět ve tmě" - 8.4.
- Hravá věda - 9.4.
- Plavání - 10.4.
- Zápis do 1.třídy ZŠ - 10. - 11.4.
- lekce MTU "Malý energetik" - 16.4.
- Plavání - 17.4.
- Školní fotografování - 25.4.
- Čarodějnický rej ve školce - 30.4.
Květen
- Vítání občánků - 5.5.
- Zápis do MŠ - 9.5.
- lekce MTU "Malý zpracovatel odpadů" - 14.5.
- Besídka " DEN RODINY"-
Červen
- Den dětí - 1.6.
- lekce MTU "Malý archeolog" - 4.6.
- Výukový program "Kvaky kvak, jde sem čáp" - 13.6.
-
Školní výlet -
-
Nocování předškoláků v MŠ -
- Pasování předškoláků na školáky -
- Balonkový klaun (rozloučení se školkou) - 25.6.