Střeň
oficiální stránky obce
Odběr novinek mapa Kalendář Fotogalerie Kontakty Rezervace kurt Knihovna Hladinoměr Komáři GObec
mapový portál obce
perfect-Air

Změna velikosti písma

16. 4. Irena

Zítra: Rudolf
Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Hlášení z obce > Vánoční přání

Vánoční přáníVážení spoluobčané,

 

rok se s rokem opět sešel a máme tu Štědrý den. Dovolte mi Vám jménem Obce Střeň popřát krásné a ničím nerušené vánoční svátky plné pohody a setkávání se s nejbližšími. Na vánočním čase je hezké, jak si všichni k sobě hledají cesty a chtějí trávit tento požehnaný čas společně. Snažte se prosím dodržovat vánoční zvyky a podporujte v sobě a ve vašich dětech kořeny, které má náš národ po staletí tak pevně ukotveny. Ať se tedy večer potkáte se svými nejmilejšími u stromečku, zazpíváte si koledy a hlavně dětem ať Ježíšek nadělí dárečky, které si tolik přály. Pro nás dospělé jsou zase děti ty nejlepší dárečky, které můžeme kdy od života dostat.

 

Vánoce mohou být i časem většího porozumění a pochopení mezi lidmi. Hledejte prosím tedy to, co Vás s okolím spojuje. Možná se nám potom společně podaří lépe řešit problémy, které nás někdy mohou rozdělovat.

 

Do nového kalendářního roku 2019 Vám pak přeji zejména pevné zdraví, hodně štěstí a osobních i pracovních úspěchů. Speciálně školákům pak hezké vánoční prázdniny a do nového roku mnoho školních i neškolních úspěchů.

 

Za Obec Střeň se s vámi pro tento rok loučím.

 

Jiří Nevima, starosta