Střeň
oficiální stránky obce
Odběr novinek mapa Akce Fotogalerie Kontakty Rezervace kurtu Knihovna Hladinoměr Aplikace Mosquitos | Komáři GObec
mapový portál obce

Změna velikosti písma

Vyhledat v textu

16. 6. Zbyněk

Zítra: Adolf
Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Hlášení z obce > Sběr velkoobjemového a nebezpečného odpadu v obci

Sběr velkoobjemového a nebezpečného odpadu v obciDatum konání:
29.3.2019

Oznamujeme občanům, že v pátek 29. března proběhne v čase mezi 16:00 a 17:00 hod. sběr velkoobjemového a nebezpečného odpadu. Vůz pro sběr velkoobjemového odpadu bude přistaven v areálu za kulturním domem. Odevzdat je možné velkoobjemový odpad z domácností jako jsou: staré části nábytku, výrobky ze skla, keramiky a porcelánu, staré hadry, obuv, čalouněný nábytek, koberce, matrace, linoleum apod.

Nebezpečný odpad jako jsou rozpouštědla, kyseliny, zářivky a výbojky, barvy a lepidla včetně prázdných obalů od těchto látek, motorové oleje, autobaterie a pneumatiky je možné odevzdat v prostoru před kulturním domem. Dále je zde možné odevzdat i vysloužilé elektrospotřebiče, ledničky, mrazničky, pračky, myčky, televizory, monitory, rádia apod.

Za kulturním domem bude přistaven také kontejner na stavební suť, kde je množství odevzdaného materiálu omezeno na dva běžně naložené dvoukoláky pro domácnost.

Veškeré služby spojené s odevzdáním uvedených druhů odpadů jsou pro místní občany zdarma a na místě se nevybírá žádná úhrada.


Integrace tratí do Olomouce

Kontejner ECO TEXTIL

Na Trávníku a naproti obchodu je umístěn sběrný kontejner na textil.
Do sběrného kontejneru patří čistý a suchý textil, zabalený v zavázaných igelitových pytlích, boty, hračky plastové, elektronické a plyšové.

Poruchy kanalizaci

Poruchy na tlakové kanalizaci hlásit
Marek Lenikus
604 924 503

Olomoucký kraj

Dotace
logo[2].jpg

Návštěvnost stránek

224267
GObec_1.png