Obec Střeň zveřejňuje oznámení SDH Střeň, že od pondělí 18. května dochází ke zrušení sběrného místa na vysloužilé elektrospotřebiče v rámci programu Recyklujte s hasiči. Prosíme občany, aby elektrospotřebiče do prostoru obecního skladu a domu služeb již neodkládali. Vysloužilé elektro je možné odvézt do sběrného dvora v Nákle.