Střeň
oficiální stránky obce
Odběr novinek mapa Akce Fotogalerie Kontakty Rezervace kurtu Knihovna Hladinoměr Aplikace Mosquitos | Komáři GObec
mapový portál obce

Změna velikosti písma

Vyhledat v textu

24. 5. Jana

Zítra: Viola
Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Veřejně prospěšné práce 2016 - hledáme uchazeče

Veřejně prospěšné práce 2016 - hledáme uchazečeDatum konání:
29.2.2016

Stejně jako v předcházejících letech má obec možnost i letos žádat Úřad práce České republiky o přidělení (financování) pracovníků na veřejně prospěšné práce (VPP). Obecní úřad tímto vyzývá zájemce o zařazení do programu VPP (zejména z řad občanů Střeně), aby se přihlásili na obecním úřadě a to nejpozději do pondělí 29. února 2016. V případě kladného posouzení žádosti ze strany ÚP, plánujeme pracovní poměry uzavřít na dobu určitou od 4. 4. 2016 do 30. 11. 2016 (s případnou možností prodloužení).
Podle stanoviska Úřadu práce v Olomouci budou podpořeni zejména uchazeči o zaměstnání, kteří jsou v evidenci úřadu práce vedeni:

  • nepřetržitě déle než 12 měsíců;
  • nepřetržitě déle než 3 měsíce, kterým je, vzhledem k jejich zdravotnímu stavu, věku (absolventi bez praxe, mladí do 30 let a osoby nad 50 let) či péči o dítě, věnována při zprostředkování zaměstnání zvýšená péče;
  • nepřetržitě déle než 3 měsíce, u nichž existuje důvodný předpoklad dlouhodobého setrvání v evidenci KrP v Olomouci;
  • nepřetržitě déle než 3 měsíce, jímž je potřeba věnovat zvýšenou péči z jiného vážného důvodu bránícího jejich vstupu na volný trh práce. Za jiný vážný důvod je rovněž považováno ohrožení sociálním vyloučením z důvodu setrvání v dlouhodobé nezaměstnanosti.
Uvedeným nástrojem nelze bez vážného důvodu opakovaně podpořit téhož uchazeče o zaměstnání. Navzdory předešlému konstatování doporučujeme zájem o VPP na Obecním úřadě Střeň nahlásit.

Plán akcí

Integrace tratí do Olomouce

Kontejner ECO TEXTIL

Na Trávníku a naproti obchodu je umístěn sběrný kontejner na textil.
Do sběrného kontejneru patří čistý a suchý textil, zabalený v zavázaných igelitových pytlích, boty, hračky plastové, elektronické a plyšové.

Poruchy kanalizaci

Poruchy na tlakové kanalizaci hlásit
Marek Lenikus
604 924 503

Olomoucký kraj

Dotace
logo[2].jpg

Návštěvnost stránek

222406
GObec_1.png