Střeň
oficiální stránky obce
Odběr novinek mapa Kalendář Fotogalerie Kontakty Rezervace kurt Knihovna Hladinoměr Komáři GObec
mapový portál obce
perfect-Air

Změna velikosti písma

22. 6. Pavla

Zítra: Zdeňka
Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Pozvání na zimní procházky

Pozvání na zimní procházkyDatum konání:
23.12.2021

Vánoční čas je mimo jiné dobou rozjímání, klidu a také procházek v okolí obce. Dovolte mi touto cestou pozvat vás na každoroční akce spojené s vánoční atmosférou a také s trochou zdravého pohybu.

 

Ve čtvrtek 24. 12. se můžete připojit k občanům Lhoty nad Moravou, kteří chodí se svými dětmi každoročně krmit lesní zvířátka. Sraz je tedy na Štědrý den v 10 hod. dopoledne na křižovatce lesní cesty do Březové. Ze Střeně tak stačí vyrazit kolem 9:45. Pokud máte možnost, vezměte si vhodné krmení pro zvířátka (např. mrkev, řepu, suché pečivo, kukuřici, jablko).

 

O týden později (31. 12.) vyrazíme na tradiční silvestrovskou procházku do Hynkova. Sraz je ve 13 hodin na návsi u obchodu ve Střeni a půjdeme společně lesem kolem vietnamské lávky. Cílovou stanicí je pohostinství v centru obce, kde se můžete ohřát a patřičně občerstvit. Zpátky potom cestou po hrázce přes Lhotu nad Moravou. Po svátcích plných sezení a televize je potřeba na čerstvý vzduch. Tak to zkuste.

 

Nezapomeňte se teple obléct a pro děti, sebe či pocestné vezměte něco, co vás zahřeje a potěší (teplý čaj nebo něco ostřejšího a také něco na zub). Určitě to přijde vhod.

 

Tak si to užijte.

 

- Jiří Nevima, starosta obce -