Střeň
oficiální stránky obce
Odběr novinek mapa Akce Fotogalerie Kontakty Rezervační systém Knihovna Hladinoměr Aplikace Mosquitos | Komáři

Změna velikosti písma

Vyhledat v textu

20. 3. Světlana

Zítra: Radek
Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Poděkování účastníkům akce Ukliďme svět, ukliďme Česko

Poděkování účastníkům akce Ukliďme svět, ukliďme ČeskoV sobotu 16. dubna 2016 proběhla v obci a okolí akce Ukliďme svět, ukliďme Česko 2016, aneb  Ukliďme Střeň a okolí. V devět hodin ráno se před obecním úřadem potkalo více než 40 dobrovolníků (z toho 18 dětí). Počasí přálo, atmosféra byla velmi příjemná a tak se udělalo spousta práce. Uklizeno bylo celkem šest tras (okolí cesty za školou, okolí vlakových zastávek, cesta pod vlakovým přejezdem, cesta za Cetkovským, cesta na Pňovice a cesta k nadjezdu na Štěpánov). Posbíráno bylo více než 40 pytlů odpadu (plastový pytel na 120 litrů).

Místa, která byla uklizena v minulém roce, už zůstala letos poměrně čistá. Objeveno bylo několik zapomenutých skládek, které rychle zmizely pod rukama dobrovolníků. Ten kdo se zúčastnil ví, jaký má tato práce velký smysl. Všem účastníkům bych rád poděkoval a věřím, že v dalších ročnících bude odpadu jen a jen ubývat. Pokud si chcete prohlédnout fotografie z akce, nahlédněte do galerie.

Závěrem bych chtěl poděkovat také sponzorovi úklidu panu Pavlu Absolonovi, který daroval velmi důležité ochranné rukavice.

Jiří Nevima - starosta obce

P1230787.JPG


Plán akcí

Integrace tratí do Olomouce

Kontejner ECO TEXTIL

Na Trávníku a naproti obchodu je umístěn sběrný kontejner na textil.
Do sběrného kontejneru patří čistý a suchý textil, zabalený v zavázaných igelitových pytlích, boty, hračky plastové, elektronické a plyšové.

Poruchy kanalizaci

Poruchy na tlakové kanalizaci hlásit
Marek Lenikus
604 924 503

Olomoucký kraj

Dotace
logo[2].jpg

Návštěvnost stránek

217253